Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Akil Haber Ajansı haber koordinatörü ve öğrenciler Çağdaş Haber ve Kanal 3’ü ziyaret etti. Basın mensupları düzenledikleri kahvaltıda sektör hakkındaki tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Kanal 3 Antalya temsilcisi Gazeteci Engin Korkmaz deneyimlerini anlatırken Akil Haber Ajansı öğrencileri ile iş birliği yapacağı projelerden de bahsetti.
Haber: Neslihan Memiş