Gazeteciler Sıcak Gündemi Değerlendirdi

Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Akdeniz Şubesi ve Konyaaltı Belediyesi’nin işbirliğiyle düzenlenen “Gazeteciler Sıcak Gündemi Değerlendiriyor” başlıklı söyleşilerin ikincisi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapıldı. Söyleşinin konukları gazeteci Yavuz Oğhan ile Ozan Gündoğdu oldu.

ÇGD Akdeniz ve Konyaaltı Belediyesi’nin işbirliğiyle düzenlenen “Gazeteciler Sıcak Gündemi Değerlendiriyor” söyleşisi kapsamında gazeteci Yavuz Oğhan ve Ozan Gündoğdu Antalyalılar ile bir araya geldi. Söyleşinin moderatörlüğünü ÇGD Akdeniz Şube Başkan Yardımcısı Vahide Yanık üstlendi. Etkinlikte Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ve ÇGD Akdeniz Şube Başkanı Erdem Güner de söz aldı.

Söyleşide basın yasası, seçim gündemi, siyasal sistem, ekonomik yapı ve siyasi partilerin güncel durumları gibi birçok konu üzerine konuşuldu.

“Önemli Olan Söyleyecek Sözü Olan Gazetecileri Antalyalılarla Buluşturmak”

Gerçekleştirilen söyleşi ardından AKİL Haber Ajansı’na açıklamalarda bulunan ÇGD Akdeniz Şube Başkanı Erdem Güner, söyleşilerin ayda bir yapılmaya devam edeceğini belirtti. Güner gelecekteki söyleşilerle ilgili olarak, “Seçim sonrası süreçte farklı bir söyleşi programı yapılabilir. Bunu ÇGD Akdeniz Şubesi yönetimindeki arkadaşlarla konuşuyoruz. Siyaset dışındaki alanlarda uzmanlaşmış gazetecilerin davet edileceği bir başka program da düzenlenebilir. Önemli olan söyleyecek sözü olan usta gazetecileri Antalyalılarla buluşturmak” ifadelerini kullandı.

Haber: Adilcan Özdemir

0

Misyon

Vizyon

İletişim

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ
DUMLUPINAR BULVARI KONYAALTI / ANTALYA
Tel: 0 242 310 15 30
Tel: 0 242 310 15 31