Kıraç Antalya’ya 29 Ekim Coşkusu Yaşattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Solo Türk gösterisi, fener alayı ve Kıraç’ın verdiği konserlerle kutladı. 29 Ekim Cuma günü saat 17.00’de Solo Türk Konyaaltı Sahili’nde gösteri uçuşu ile başlayan kutlamalar saat 19.00’daki Cumhuriyet Fener Alayı yürüyüşü ile devam etti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri Kıraç konseri ile son buldu. Konserde bulunan binlerce insan marşlarla cumhuriyetin coşkusunu yaşadı. 

Konser öncesinde söz alan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek “Attığımız her adımda Ata’mızın izinden gitmeye ve cumhuriyetimizin ilkeleri ile yürümeye devam edeceğiz. Yüzümüzü hep aydınlığa, özgürlüğe ve daha güzel yarınlara çevireceğiz. İyi ki varsın Cumhuriyet! Coşkuyla kutlayacağımız nice yılların olsun! Daha aydınlık, daha özgür, daha mutlu güzel günlerde birlikte buluşacağız” şeklinde konuştu. 

Saatler süren konserde seyircileri coşturan Kıraç’a Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Korosu marşlarla eşlik etti.

Haber: Azra Acar, Kübra Can

0

Misyon

Vizyon

İletişim

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ
DUMLUPINAR BULVARI KONYAALTI / ANTALYA
Tel: 0 242 310 15 30
Tel: 0 242 310 15 31