Marka Zirvesi Düzenlendi

Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu’nun organize ettiği, Marka Zirvesi’nin üçüncüsü Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşti.

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu’nun (GKT) organize ettiği “Marka Zirvesi” etkinliği hukuk fakültesinde gerçekleşti. Açılış konuşmasını Prof. Dr. Burcu Demirel’in yaptığı etkinlikte Mutlan Erdem Sigorta kurucusu Mutlan Erdem, Sunexpress ekip lideri Emir Aksoy, yaratıcı yönetmen Cihan İşbaşı ve Türksat Antalya İl Müdürü Bünyamin Avcı katılım gösterdi.

 “İnsan Kendini Geliştirebildiği Kadar Hayallerine Ulaşabilir”

Mutlan Erdem, “İnsanların kalbine dokunmak ve geleceklerine iyi bir şeyler katmak benim hayalim oldu. Bir şeyler hayal ettiğiniz zaman fikren ve tecrübeyle bu hayalin altını doldurmak gerekiyor. Mezun olduğunuz üniversite dışında ne kadar dolu olduğunuz önemli kişisel gelişim önemli” sözleriyle katılımcılara seslendi.  

“Farklı Kimlikler Şirketleri Oluşturuyor”

Sunexpress Marka Ekip Lideri Emir Aksoy ise “Biz Sunexpress’in işveren yanını pazarlamaktan sorumluyuz. İçerdekiler, ‘İyi ki Sunexpress’teyiz’, dışardakiler ise, ‘Keşke orda olabilsek’ diyorlarsa iyi bir iş yapıyoruzdur. Çünkü bu marka insanları sevdikleri yerlerle, insanlarla birleştiren bir hava yolu şirketi. Büyümekte olan şirketlere girerseniz sizde şirketle beraber büyüyüp başarıyı elde edersiniz” ifadelerini kullandı.

“Karanlıkta Sadece Kendin İçin Güzel Olursun”

İnsanlara dokunmanın önemine vurgu yapan yaratıcı yönetmen Cihan İşbaşı “Kimsenin görmediği zamanda güzel ve özgün durabilirsin. Tatmin dolu bir yaşam için size ait olan evrenden bir tarafınızı dışarı çıkarmak zorundasınız. Örneğin öğrenciyseniz iş hayatınızı dışarı çıkarın. Hayatınızla insanlara ve başka hayatlara dokunmaya çalışın” şeklinde konuştu.

“Teknik Şirket Olsak da İş Alanlarımız Geniş”

TÜRKSAT Antalya İl Müdürü Bünyamin Avcı “Türksat uydu, bilişim, kablotv ve evrensel hizmet sağlıyoruz. Teknik bir şirket gibi görünsek de çalışma alanlarımız geniş” şeklinde konuştuktan sonra öğrencilerin staj ve iş fırsatlarından nasıl yararlanabileceğinden bahsetti.

 Keman dinletisinin olduğu etkinlikte tüm konuklara plaket verilerken, katılan öğrencilere ise katılım belgesi verildi.

 Haber: İsa Arı, Sude Nur Pamuk

0

Misyon

Vizyon

İletişim

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ
DUMLUPINAR BULVARI KONYAALTI / ANTALYA
Tel: 0 242 310 15 30
Tel: 0 242 310 15 31